WARSZTATY ROZWOJOWE

Proponuję kursy tematyczne, w trakcie których połączymy część edukacyjną z doświadczaniem poprzez ciało, ćwiczeniami ustawieniowymi oraz wymianą wsparcia.

Szczegóły wkrótce.

Wyspa emocji

Na podstawie mapy poziomów świadomości Dawida Hawkinsa zanurzymy się w świat emocjonalnych meandrów, przechodząc poprzez kolejne ich etapy (wstyd, poczucie winy, apatia,żal, strach, pożądanie, złość, duma) aż dotrzemy na fascynujące laguny odwagi, akceptacji, miłości, radości i pokoju. 

W cyklu 13 zajęć, spotkamy się w sobie z każdym z tych stanów, w procesie grupowym i własnych wglądach, zyskując wiedzę i dotykając w ciele niuansów każdego z nich. W tej wyprawie na wyspę emocji odkryjemy w nich prawdziwą skarbnicę i nauczymy się doświadczać każdego ze świadomością.

Porządki relacji

W trakcie 7 spotkań obejmiemy tematykę realcji damsko-męskiej zeszczególnym uwzględnieniem następujących obszarów: kobieca i męska energia, polaryzacja w związku, początek relacji, kiedy miłość się udaje, zgoda na partnera i jego rodzinę, rodzicielstwo i rodziny patchworkowe.

Uwzględniając porządki systemowe, biologiczne uwarunkowania płci, wzorce komunikacyjne, języki miłości i style przywiązania połączymy to, co rozdzielone, poukładamy to, co w nieładzie i nauczymy się otwierać serce na większy przepływ miłości.

Rozkwitalnia

Każdy kwiat, żeby rozkwitnąć feerią barw i kształtów musi przejść poszczególne etapy rozwoju. Wszystkie żywe stworzenia tak mają. Na kursie wspólnie wyruszymy w podróż prowadzącą symbolicznie od zapylenia poprzez zalążek, pączek, wyłaniający się kwiat aż po pełen rozkwit. Tematy, które chronologicznie poeksplorujemy to spotkanie rodów w naszych rodzicach, poczęcie i ciąża, etapy rozwoju dziecka, okres nastoletni aż po dorosłość i jej wyzwania: wybór zawodu, doświadczenia seksualne, partnerstwo i rodzicielstwo.

W trakcie 10 spotkań powrócimy do łona, zaopiekujemy się swoim wewnętrznym dzieckiem, damy przestrzeń na wybrzmienie niewypowiedzianego, ułagodzimy rany odrzucenia, porzucenia, upokorzenia i zdrady, żeby w uwolnionym ciele lżej się żyło i piękniej rozkwitało.

Warsztat

Czas trwania: 3 godziny

200,00 zł
3-godzinne spotkanie
Zalecane wygodne, luźne ubranie.
ZADZWOŃ
Spotkania odbywają się w tygodniu, w godzinach 17-20.
Zgłoszenie udziału w kursie dotyczy całości programu.
Koszt przy wpłacie za każde spotkanie oddzielnie – 200 zł - płatne na tydzień przed zajęciami.
Przy jednorazowej płatności za całość - rabat 22 %.
Opłata połowy kursu - rabat 11 %.
Zakup usługi jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu korzystania z warsztatów.
Mickiewicza 15A lok. 3
15-213 Białystok
envelopeusersphonemap-marker